0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sady nadstavcov na nechty

Nastaviť zostupne

   

položiek: 10

 1. SF-1 Sada brúsnych nadstavcov na prírodné a umelé nechty

  Sada SF-1 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných nadstavcov na brúsku, ktoré dokážu kvalitatívne vykonávať ošetrenie nechtovej kožičky a dávajú nechtovej platničky ideálny povrch, ako aj vytvorenie požadovaného tvaru nechtov. Tieto frézy môžu byť použité na prírodné a umelé nechty. Vysoká kvalita nadstavcov, veľkosti a rôzne tvary umožňujú rýchlo a úspešne vytvoriť obraz nádherne upravených nechtov. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  32,99 €
 2. SF-10 Sada brúsnych nadstavcov na korekciu umelých nechtov

  Sada SF-10 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných nadstavcov na brúsku, ktoré umožnia plne a kvalitatívne vykonať korekciu umelých nechtov. Frézy dokážu kvalitatívne vykonávať ošetrenie nechtovej kožičky a dávajú nechtovej platničky ideálny povrch, ako aj vytvorenie požadovaného tvaru nechtov. Vysoká kvalita nadstavcov, veľkosti a rôzne tvary umožňujú rýchlo a úspešne vytvoriť obraz nádherne upravených nechtov. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  20,49 €
 3. SF-2 Sada brúsnych nadstavcov na umelé nechty

  Sada SF-2 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných nadstavcov na brúsku, ktoré dokážu kvalitatívne spracovať povrch nechtov a dať požadovaný tvar. Tieto frézy používau sa na umelé nechty. Vysoká kvalita nadstavcov, veľkosti a rôzne tvary umožňujú rýchlo a úspešne vytvoriť obraz nádherne upravených nechtov. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  39,99 €
 4. SF-3 Sada nadstavcov Ruská Manikúra na nechtovú kožičku a nechty

  Sada SF-3 Ruská Manikúra obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných diamantových nadstavcov na brúsku, ktoré dokážu kvalitatívne vykonávať ošetrenie nechtovej kožičky a dávajú nechtovej platničky ideálny povrch, ako aj vytvorenie požadovaného tvaru nechtov. Vďaka vysokej kvalite fréz, veľkostí a rôznych tvarov môžete rýchlo a úspešne vytvoriť obraz dobre upravených krásnych nechtov. Tieto frézy používau sa na prírodné a umelé nechty. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  20,99 €
 5. SF-4 Sada nadstavcov na brúsku pre profesionálnu pedikúru

  Sada SF-4 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných nadstavcov na brúsku, ktoré ktoré umožňujú rýchlo a kvalitatívne odstrániť zrohovatenú kožu a tvrde mozoľe na nohách. Rôzne veľkosti a tvary fréz umožňujú nielen intenzívne odstránenie keratinizovanej kože, ale aj konečnú úpravu. Nadstavce sú schopné úspešne odstrániť zrohovatenú kožu medzi prstami. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie. Maximálna teplota ohrevu hlavíc pre prístroje na pedikúru je 80°C, pre ich obrábanie musia byť použité výnimočne CHEMICKÉ METÓDY s dezinfekciou na vysokej úrovni.
  29,99 €
 6. SF-5 Sada brúsnych nadstavcov na nechty Všetko v jednom

  Sada SF-5 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných nadstavcov na brúsku, ktoré umožnia plne a kvalitatívne vykonať všetky postupy starostlivosti o nechty a nechtovú kožičku, na rukách a nohách. Karbidové frézy sa odporúčajú pre umelé nechty a všetky ostatné pre prírodné a umelé nechty. Vysoká kvalita nadstavcov, veľkosti a rôzne tvary umožňujú rýchlo a úspešne vytvoriť obraz nádherne upravených nechtov. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  37,99 €
 7. SF-6 Sada brúsnych nadstavcov na korekciu umelých nechtov

  Sada SF-6 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných nadstavcov na brúsku, ktoré umožnia plne a kvalitatívne vykonať korekciu umelých nechtov. Frézy dokážu kvalitatívne vykonávať ošetrenie nechtovej kožičky a dávajú nechtovej platničky ideálny povrch, ako aj vytvorenie požadovaného tvaru nechtov. Vysoká kvalita nadstavcov, veľkosti a rôzne tvary umožňujú rýchlo a úspešne vytvoriť obraz nádherne upravených nechtov. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  28,99 €
 8. SF-7 Sada brúsnych nadstavcov na predĺženie umelých nechtov

  Sada SF-7 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných nadstavcov na brúsku, ktoré umožnia plne a kvalitatívne vykonať predĺženie umelých nechtov. Frézy dokážu kvalitatívne vykonávať ošetrenie nechtovej kožičky a dávajú nechtovej platničky ideálny povrch, ako aj vytvorenie požadovaného tvaru nechtov. Vysoká kvalita nadstavcov, veľkosti a rôzne tvary umožňujú rýchlo a úspešne vytvoriť obraz nádherne upravených nechtov. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  20,49 €
 9. SF-8 Sada brúsnych nadstavcov na pedikúru

  Sada SF-8 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných nadstavcov na brúsku, ktoré ktoré umožňujú rýchlo a kvalitatívne odstrániť zrohovatenú kožu a tvrde mozoľe na nohách. Rôzne veľkosti a tvary fréz umožňujú nielen intenzívne odstránenie keratinizovanej kože, ale aj konečnú úpravu. Nadstavce sú schopné úspešne odstrániť zrohovatenú kožu medzi prstami. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  20,99 €
 10. SF-9 Sada korundových nadstavcov na manikúru

  Sada SF-9 obsahuje minimálny počet špeciálne vybraných korundových nadstavcov na brúsku, ktoré dokážu kvalitatívne vykonávať ošetrenie nechtovej kožičky a dávajú nechtovej platničky ideálny povrch, ako aj vytvorenie požadovaného tvaru nechtov. Korundové frézy sa odporúčajú pre umelé a prírodné nechty. Vysoká kvalita nadstavcov, veľkosti a rôzne tvary umožňujú rýchlo a úspešne vytvoriť obraz nádherne upravených nechtov. Brúsne nádstavce je vhodný pre všetky štandardné a profesionálne brúsky na nechty, majú priemer úchytky Ø 2,35 mm (štandard EU), vhodný pre sterilizovanie a dezinfikovanie.
  16,99 €
Nastaviť zostupne

   

položiek: 10

Sady nadstavcov na nechty

Minimal Price: 16,99